Wynajem samochodu, a dodatkowe akcesoria

Bardzo często wypożyczając samochód nie zwracamy uwagi na dodatkowe akcesoria, które będą nam niezbędne w podróży. Co w sytuacji, gdy nie posiadamy bagażnika rowerowego, a na wakacje wypożyczonym samochodem chcielibyśmy zabrać dwa rowery? Czy nie posiadając nawigacji GPS zdani jesteśmy wyłącznie na mapy papierowe? Jakie wreszcie akcesoria mogą nam się przydać w podróży wypożyczonym samochodem?

Wynajem samochodu – wyposażenie obligatoryjne

Już na samym początku trzeba wyraźnie zaznaczyć i podkreślić, że oferowane przez nas samochody są w pełni wyposażone w rzeczy, które są niezbędne do poruszania się po polskich drogach – mowa tutaj oczywiście o trójkącie i gaśnicy. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, a także nadgorliwości zagranicznej policji, każdy nasz samochód posiada wyposażenie adekwatne do wymogów prawnych konkretnych państw Unii Europejskiej – między innymi apteczka czy alkomat. Warto mieć jednak na uwadze to, że zgodnie z obowiązującą Konwencja o ruchu drogowym, której niemal wszystkie państwa Unii Europejskiej są sygnatariuszami, do poruszania się samochodem po drogach Niemiec, Francji czy Grecji powinno wystarczyć wyposażenie obowiązkowe zgodne z miejscem rejestracji pojazdu – czyli dla samochodu zarejestrowanego w Polsce wyłącznie trójkąt ostrzegawczy oraz gaśnica. Dla wygody naszych klientów bezpłatnie wyposażamy wszystkie nasze pojazdy jednak w pełne wyposażenie, których lokalni policjanci mogą wymagać. Pokazanie wyposażenia będzie znacznie szybsze niż powoływanie się na określone konwencje międzynarodowe.

 

Inne wyposażenie?

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje również szeroki dostęp do wyposażenia akcesoryjnego – dla nas nie ma znaczenia czy potrzebujesz boksu dachowego, bagażnika na rowery czy może siedziska dla swojego dziecka. Za dodatkową, niemal symboliczną opłatą, udostępniamy wszelkie akcesoria, jeżeli tylko odpowiednio wcześnie złoży się dyspozycję ich przygotowania. Nasza wypożyczalnia samochodów realizuje niemal wszystko!

 

Wszystko pod kontrolą!

Podsumowując, nawet jeżeli nie dysponujemy własną nawigacją GPS czy siedziskiem dla dziecka, to możemy to wypożyczyć wraz z samochodem. Warto mieć jednak na względzie, że nie jest to standardowe wyposażenie każdego samochodu i warto zgłosić takie zapotrzebowanie odpowiednio wcześniej. Jeżeli potrzebują Państwo jeszcze bardziej niestandardowego wyposażenia, które nie znajduje się w naszej ofercie, to prosimy skontaktować się bezpośrednio z nami. W ten sposób będziemy mogli sprostać wszystkim Państwa wymaganiom oraz oczekiwaniom.