Oszczędności przy wypożyczeniu samochodu?

Wiele osób omija wypożyczalnie samochodów szerokim lukiem ze względu na koszty wypożyczeń samochodów. Pomimo tego, że systematycznie koszty wypożyczeń spadają i dzisiaj nie ma najmniejszego problemu na wypożyczenie w naszej firmie samochodu poniżej stu złotych za dobę, to w wielu przypadkach można wypożyczyć samochód jeszcze taniej. Od czego zależy cena wypożyczenia w naszej wypożyczalni i kiedy uzyskamy najniższą cenę?

Wypożyczalnia samochodów – kiedy najczęściej korzystamy?

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że najczęstszymi przyczynami wypożyczeń samochodów jest awaria naszego dotychczasowego pojazdu czy konieczność otrzymania pojazdu zastępczego w ramach ubezpieczenia assistance lub OC sprawcy zdarzenia drogowego. W takich przypadkach nie mamy możliwości przewidzenia terminu wypożyczenia. Jeżeli jednak planujemy wakacje w danym miejscu czy też potrzebujemy samochodu dla zagranicznego gościa, to warto zainteresować się tematem znacznie wcześniej – możemy wtedy liczyć na atrakcyjne rabaty i upusty, jak również na to, że będziemy mieli największy wybór dostępnych pojazdów. Decydując się na wypożyczenie w „ostatniej chwili” może się okazać, że na placu naszej wypożyczalni zostanie wyłącznie jeden samochód, który niekonieczne będzie spełniał Państwa oczekiwania!

 

Promocje okresowe na wypożyczenie samochodu?

W naszej ofercie pojawiają się również okresowe promocje i rabaty, które dają możliwość wypożyczenia pojazdu w atrakcyjnych cenach. Nie mają one jednak ściśle określonych przedziałów i trzeba na nie po prostu „polować”.

 

Na ile czasu potrzebujemy samochodu z wypożyczalni?

Wynajem długoterminowy daje nam możliwość uzyskania większych rabatów przy wypożyczeniu. Wynika to z prostego założenia, że dany samochód nie ma wtedy przestoju na naszym parkingu i nie musimy szukać kolejnego klienta. Jednocześnie wynajem długoterminowy nie angażuje naszych pracowników w kwestii przygotowania i odbioru danego samochodu, a tym samym możemy zaoferować Państwu rabaty przy wynajmie długoterminowym.

 

Wynajem samochodu może być tani!

Podsumowując, na cenę wypożyczenia samochodu wpływa nie tylko sama klasa pojazdu i jego wyposażenie, ale również to, jak wcześnie zaplanujemy wypożyczenie. Można przyjąć, że niemal w każdym przypadku podpisanie umowy na kilka tygodni wcześniej pozwoli nam na obniżenie kosztów wypożyczenia nawet o kilkadziesiąt procent w stosunku do wypożyczenia takiego samego samochodu, ale bez wcześniejszej rezerwacji. Nasza wypożyczalnia zawsze stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów!